Otorinolaringologija

treći krajnik

matilda

Poštovani,
moj sin star 3.5g, ima treći krajnik, potvrđen ORL pregledom, ima jako česte upale grla, kroz prošli mjesec popio je ceporex, cedaks,cefxim, garamycin inekcije( 7 dana), te 8 dana dysplacement. Operaciju odgađaju , najranije na proljeće, i to samo trećeg krajnika, a druga dva ne prije pete godine.Tako mi je danas rečeno.
Već sam vam jednom pisala, nažalost tek sam sada pronašla Vaš odgovor u kojem kažete da Vas posjetimo na šalati. Iskreno mi je žao što Vas već odavno nismo posjetili, zato Vas molim ako nas možete primiti. Sada je dijete zdravo, te bih voljela čuti Vaše mišljenje. Zanima me Vaše radno vrijeme, jer živimo u Požegi.

Unaprijed zahvaljujem i nestrpljivo očekujem Vaš odgovor.

prof. dr. Željko Bumber

Nazovite sestru Miru 4552 333 /263 zbog dogovora.

Već sam nekoliko puta pisao - nema dobne granice za uklanjanje treće tonzile