Otorinolaringologija

upala uha

anita

Poštovani,

molim Vas za savjet. Imam sina koji je navršio 6 godina. Prošli mjesec imao je upalu grla i pio je tjedan dana SINERSUL. Nakon 10 dana opet je zakurio i ovaj puta doktorica je ustanovila upalu uha. 5 dana pio je AMOXIL, da bi zbog jakih bolova u uhu završili na hitnoj gdje je dobio KLAVOCIN umjesto AMOXILA. Deset dana je pio KLAVOCIN i bilo je sve ok. Nakon tjedan dana ponovnose probudio s začepljenim nosom i jakim kašljem, no za sada je bez temperature. Svaki dan kapam mu fiziološku i čistim nos, ali se on nakon pola sata opet začepi. Sve to se slijeva u grlo i nakon toga se javlja kašalj. I prošle godine imao je sličnih problema po zimi, a nakon 2 mjeseca sve do sada bio je potpuno zdrav.
Molim Vas za vaše mišljenje...

Srdačan pozdrav,
Anita

prof. dr. Željko Bumber

Uobičajena je procedura bris nosa i ždrijela. Svakako ORL pregled.
Treba riješiti problem treće tonzile (ima, nema , operacija?).

anita

Jutros smo bili kod pedijatra. Dijagnoza je bronhitis. Mirovanje, inhalacije, i RINOLAN sirup. Kada ozdravi idemo na ORL pregled.
Hvala na odgovoru.