Otorinolaringologija

sinusi

jadranka

Snimanjem sinusa ustanovljeno mi je: Na standardnom rendgenogramu
paranazalnih supljina vidi se inhomogeno zasjenjenje frontalnog sinusa,kao i zasjenjenje alveolarnog recesusa oba maksilarna sinusa.
Edem sluznice nosa. Kostani dio nosnog septuma je diskretni deviliran u lijevo. Molim Vas da mo objasnite sto to znaci i da li to moze biti uzrok
mojih cestih glavobolja. Imam 16 godina. Hvala.

prof. dr. Željko Bumber

Može, no ne može ostati samo na toj konstataciji. Svakako učinite
ORL pregled i obradu