Otorinolaringologija

problem sa zdrijelom

elvis

prije skoro dva mjeseca poceo sam da osjecam probleme sa disanjem..
nisam imao temperaturu ali nos je vrlo cesto zacepljen i boli me ispod jabucice kad gutam.. cesto osjecam umor i pospanost.
Pusac sam! JAko je puno prasine u podrucju gdje radim i velika je nadmorska visina,dali to ima neke veze sa problemom.
Nisam alergican.

prof. dr. Željko Bumber

Umor i pospanost mogu biti u vezi sa nadmorskom visinom na kojoj radite. Prašina i pušenje svakako pogoduju problemima dišnih puteva.
Predlažem pregled nosa. Unos obilja prašine trebali bi spriječiti sredstvima za zaštitu na radu.