Otorinolaringologija

Česte upale grla

mama

Poštovani,
imam dijete od 27 mjeseci. Od svojih 10 mjeseci je stalno bolesna,upale grla popraćene sa temperaturom. Bris grla i nosa u više navrata rađeni i nalaz uredan, krvna slika i urin također uredni. U 10 mj. prošle godine ispisali smo je iz jaslica u nadi da će se stanje poboljšati no međutim ona jenom mjesečno obavezno a i do tri puta bude na antibioticima. Prije mjesec dana prvi put smo probali bez antibiotika ali se stanje još pogoršalo, prešlo je i na grlo i temperatura je išla i do 40c. Tako da je doktorica ipak dala antibiotik.
Molim Vas za savjet, što da radimo kako da joj pomognemo i da li bi trebali napraviti još kakvu pretragu?
Sa poštovanjem,
Očajna Mama

prof. dr. Željko Bumber

Pregled ORL!!!