Otorinolaringologija

čvor

željko

Molim da mi pojednostavite mišljenje doktora nakon učinjene punkcije čvora u štitnjači lijevo

CITOLOŠKI OPIS>Malo eritrocita,dostafagocita štitnjače,mnogo difuznog koloida,rijetka mala nakupina titeocita.
MIŠLJENJE-elementi miješane strume pretežno koloidne

HVALA

prof. dr. Željko Bumber

Dobroćudna promjena koju možemo pratiti a ako se povećava i odstraniti. Stanice koje su opisane dio su normalne strukture štitnjače.
Bitno je da u tome kao ni na ultrazvuku nema elemenata koji bi ukazivali na malignu bolest.