Otorinolaringologija

Devijacija septuma

Sanja

Rtg nosa i ORL pregled pokazali su da imam malo tezu devijaciju septuma (slomila sam nos u djetinjstvu, a vjerojatno dijelom i nasljedno). Zimi imam vise manje konstantne upale sinusa i doktor je rekao da je tome vrlo vjerojatno uzrok devijacija te da cu kad tad operaciju morati napraviti. Imam 22.god i redovna sam studentica pa mi je receno da operaciju mogu obaviti besplatno. Zanima gdje je sve mogu obaviti (podrucje grada Zagreba)? Otorinolaringolog je iz Vinogradske bolnice pa mi je on naravno preporucio Vinogradsku. No cula sam da je Salata sto se toga tice bolja. Je li to stvarno tako? Sto mi Vi preporucate?

Unaprijed hvala na odgovoru!

prof. dr. Željko Bumber

Operaciju deformacije septuma jednako se uspješno operiraju u obje ustanove.