Otorinolaringologija

operacija sinusa

gordana

Zbog kronicne upale sinusa i polipa u nosu moram na operaciju(polipektomija i etmoidektomija). Vidjela sam na internetu da se na Salati radi "racunalom podrzana mikrokirurgija sinusa". Koja je razlika izmedu takve operacije i klasicne?

Hvala!

prof. dr. Željko Bumber

Autor koji opisuje navedenu tehniku je prof.Klapan pa njega kontaktirajte izravno na Šalati.