Otorinolaringologija

zagluvljeno uvo

nina

Vec par mjeseci imam problema sa jednim uhom. Cesto mi se desava da ne cujem na njega. Isla sam doktoru i on mi je ocistio ( isprao) uho i rekao da nema nikakvih problema , medjutim meni se isto desavalo. na svoju ruku sam otisla drugom doktoru koji je isto potvrdio. Sta bi to moglo biti?

prof. dr. Željko Bumber

Učinite tonalni audiogram i timpanometriju- to su osnovne pretrage na osnovu kojih će vam najbliži otorinolaringolog postaviti dijagnozu i dati savjet.