Otorinolaringologija

eustahijeva tuba

stela

Poštovani,
Prije 20 godina sam ronila i usljed promjene pritiska eustahijeva tuba se zaljepila na jednom mjestu tako da ne dolazi do cirkulacije zraka kroz nju.U uhu mi dan danas zuji i sluh mi je 50% umanjen.Bila sam kod mnogih doktora koji su mi savjetovali da ništa ne diram(nikakva operacija) jer da je organski sve u redu a da se nemože ništa učiniti da se eustahijeva tuba rastavi na tom mjestu gdje se spojila.
Molila bih Vas da mi savjetujete što mogu učiniti da ponovo zrak procirkulira kroz eustahijevu tubu i prestane zujanje, kome da se obratim: adresu i broj telefona na koji mogu tražiti pomoć.
Unaprijed hvala
Stela

prof. dr. Željko Bumber

Napravite audiološku obradu u Centru za audilogiju na Šalati.
Potom mi se javite.