Otorinolaringologija

garasone kapi za uho

antonijabl

Doktorica nam je prepisala za upalu vanjskog uha garason kapi za uho 3 puta po 2 kapi kroz 7 dana. Djete ima 18 mjeseci. Moze li koristenjem istih doci do ostecenja sluha ili bubnjica?

Domagoj Parazajder, dr. med.

Garasone kapi, pogotovo ako se koriste za upalu vanjskog uha, sa cijelim bubnjićem, neće dovesti do oštećenja biklo koje strukture uha. Lijepi pozdrav!