Otorinolaringologija

Jaki zvuk na uhu

diesel

Prislonila sam na uho slušalicu od portafona baš kada je netko pozvonio, portofon je jako jak, i osjetila sam manji pritisak te sada osjećam nelagodu u uhu. Je li moguće da je došlo do nekog oštećenja ili će nalagoda proći. Imam 30 god. Hvala, zabrinuta sam, ne bi smjeli raditi tako jake portafone.

Domagoj Parazajder, dr. med.

Ukoliko šum, nagluhost ili pritisak na uhu potraje dulje od 24 sata učinite orl pregled, najvjerojatnije je ipak došlo do prolaznog akustičkog oštećenja. Lijepi pozdrav!