Otorinolaringologija

Kihanje

Maro

Imam problema s nadražujućim kihanjem u određenim periodima tokom
dana,koji bi sprej za nos trebao kupiti u ljekarni(izuzev Operila i Nasivina
,jer sam čitao da oštećuju nosnu sluznicu) kako bi rješio problem.
Razmišljao sam poći kod doktorice da uzmem antihistamnike ali mislim da
nije tako ozbiljno.Prije dok je bilo izraženije(alergijski rinitis) koristio sam Flixonase sprej.

Unaprijed zahvaljujem

prof. dr. Željko Bumber

Kihanje se ne liječi kapima već promjenom uzroka i uvjeta u kojima
živite i radite- promjena temperature,propuh, hladnoća, alergeni i sl.