Otorinolaringologija

sluh

dida

postovani,
zanimaju me razlozi zbog kojih dolazi do ostecenja sluha (perceptivno).
ja imam djevojciu koja je nagluha. nikada nam niko od ljekara nije savjetovao pretragu kojom bi mogli otkriti razlog ostecenja sluha, i mjesto gdje je recimo slusni zivac ostecen
u nadi da cu od vas dobiti vise informacija, pozdravljam vas.

prof. dr. Željko Bumber

Perceptivna /tzv. senzoneuralna/ nagluhost je vrlo različitog uzroka
a samim tim i razine oštećenja (osjetne stanice, živac ....
Javite se u jedan od centara za ispitivanje sluha koji će odlučiti o načinu detaljnije obrade sluha vašeg djeteta.

dida

Molila bih Vas za ime nekog od sub specijalista iz ove oblasti. Ne zivim u Hrvatskoj, stoga mi je jako tesko stupiti sa nekim u kontakt. Ako postoji mogucnost najprije bih kontaktirala mailom ili telefonom. Ukoliko mi nekoga mozete preporuciti bicu Vam jako zahvalna. Pozdrav,

prof. dr. Željko Bumber

Informacije potražite u KBC Šalata, u Bolnici "Sestara milosrdnica"
(Vinogradska) ili u Suvagu u Zagrebu.

zvonko

veliki šum u uhu zvonjava što predlažete

prof. dr. Željko Bumber

Audiološku obradu !!!!