Otorinolaringologija

krajnik

bojana

Dobar dan

Između desnog krajnika i jezika na sluznici su mi izrastlo tkivo koje izgleda kao sitne bobice grožđa.Jako smeta (osjećaj da mi je nešto zapelo u grlu) i kada ih diram jezikom bole i imam podražaj na povraćanje.Obratila sam se lječniku opće prakse dobila antibiotik bez objašnjenja šta je u pitanju.Molila bih vaše mišljenje pošto opet moram ići kod lječnika.Opet antibiotici ili da tražim upunicu za ORL

prof. dr. Željko Bumber

postavljati dijagnozu bez pregleda je nezahvalno no pretpostavljam da se radi o povećanoj jezičnoj tonzili . Predlažem stoga ORL pregled i dogovor o nastavku liječenja. Moguća čak i primjena lasera.