Otorinolaringologija

krvarenje iz nosa

Emina

Ja sam alergičar, točnije najviše imam problema u proljeće. Učestalo kihanje i peckanje u nosu je znalo dovesti do krvarenja iz nosa ali to me nije previše zabrinjavalo, redovito si u to vrijeme kod svog lječnika podignem lijekove i s vremenom mi bude dobro. Ali sada prije nekoliko dana mi je počela curiti krv iz nosa samo od sebe, nemam ni hunjavicu, ni prehladu i zato sam zabrinuta od kuda sada krv iz nosa tri dana za redom! Krv ne curi dugo, zaustavim krvarenje umivajući se sa hladnom vodom. Nepušač sam i ne konzumiram alkohol.Trebam li zaista biti zabrinuta? Unaprijed zahvaljujem za odgovor.
Emina,22god

prof. dr. Željko Bumber

Ja bih na vašem mjestu ipak otišao otorinolaringologu. Nije pitanje zabrinutosti, već načina da se riješite problema.