Otorinolaringologija

limfni čvorovi

tamara

Prije mjesec dana sam primjetila na vratu da su mi se povećali limfni čvorovi.Otišla sad doktorici i dijagnosticirala mi je mononukleozu.Nisam trebala ostati u bolnici, već sam bila doma 10-ak dana.Pustili su me u školu, ali nesmijem se fizički opterećivati.Na zadnjoj kontroli su mi jetreni nalazi u redu, a slezena u gornjoj granici normale.Zanima me da li sam još uvijek zarazna??
p.s.-nisam znala gdje da to napišem, pa sam pisala na otorinolaringologija, pošto ima veze sa limfnim čvorovima.

prof. dr. Željko Bumber

Mikroorganizam o kojem govorite na žalost nalazi se oko nas. Vi osobno niste zarazni