Otorinolaringologija

operacija krajnika

danica82

Imam veoma ceste gnojne angine,tri do cetiri puta godisnje,krajnici su veoma losi i u losem su stanju. Doktor je predlozio operaciju ali se bojim iz razloga sto imam tahikardiju i pijem lek Concor 1.25 mg i bromazepam 1.5 mg. Da li mi mozete reci da li to utice na operaciju. Hvala.

Mr. sc. Rozita Gulić, dr. med.

Poštovani, uz profesionalnog anesteziologa, Vaša terapija i dijagnoza nisu prepreka za navedenu operaciju.

Mr. sc. Rozita Gulić, dr. med.

Poštovani, uz profesionalnog anesteziologa, Vaša terapija i dijagnoza nisu prepreka za navedenu operaciju.

Svetlana992

Poštovani, prije tri mjeseca sam operisala krajnike i nisam imala krvarenja posebnih poslije operacije i neki dana kada sam jela, korica hljeba mi je otisla na stranu i bas sam se zakasljala i onda sam pocela krv izbacivati. Evo vec treci dan ujutro ispljujem krvi i navecer ako kasljucnem par puta osjetim da grelji grlo i opet krv krene. Pa da li je to opasno ? Imam li razloga da brinem ?

Mr. sc. Rozita Gulić, dr. med.

Poštovana, fiberendoskopija će riješiti sve Vaše dileme; prikazom sluznice gornjeg dišnog trakta moguće je sa preciznošću utvrditi mjesto krvarenja i njezinu eventualnu povezanost sa nedavnom tonzilektomijom.