Otorinolaringologija

operacija sva tri krajnika

vikica

Poštovani doktore Bumber,

majka sam 4,5 godišnjaka koji je prošli tjedan učinio ORL pregled i tom mi je prilikom rečeno kako je potrebno izvaditi sva tri krajnika. Problemi su slijedeći, 4 - 5 upala grla godišnje( koje su samo jednom, dokazano, bile posljedica streptokoka). Povremena promuklost te zadah iz usta, najjačeg intenziteta u jutro. Prije dva mjeseca imao je prvu upalu uha u života, ali odmah oba!
No da skratim;
naša pedijatrica je inzistirala na pregledu u Klaićevoj, jer kaže da joj za tamo treba samo jedna uputnica, a za Šalatu dvije; radio se pregled i timpanometrija!
Ja osobno sebi ne bih dala vaditi krajnike bez dva mišljenja, a da ne govorim o djetetu! Zato Vas pitam; mogu li ja doći do Vas na Šalatu i platiti Vaš pregled, kako bih dobila još jedno mišljenje??
Hvala !!

prof. dr. Željko Bumber

Ujutro u 8 15 h amb II, I kat (srijeda ili četvrtak) , Šalata 4.

vikica

oprostite,
ali znači li to da može uz plaćanje? I bez naručivanja?
Ako sam Vam dosadna oprostite mi, ali nisam iz Zagreba pa ne bih voljela doći s djetetetom i ne obaviti ništa..
Hvala još jednom..

prof. dr. Željko Bumber

Prilično je jasno napisano.

vikica

sve je jasno,ali na žalost Viktor je zakurio, i ima upaljene krajnike, te se ispričavamo zbog nedolaska.
Razgovarala sam s pedijatricom i pristala je da odemo na kontrolni pregled kod Vas, pa Vas ja molim za odgovor;
mogu li Vam se javiti, da ponovno pokušamo dogovoriti termin, kada riješimo ovu upalu krajnika i kada nam budu gotovi nalazi; KKS, AST i brisevi nosa i ždrijela ?

Oprostite još jednom i hvala!