Otorinolaringologija

Priraslica

Mirna

Poštovani !

Prije 5 mjeseci sam imala peritonzilarni apsces,te mi je preporučena operacija mandula, koju sam i obavila, u trećem mjesecu ove godine.Sada nakon 5 mjeseci od peritonzilarnog mi se na mjestu reza napravila mala bjelkasta kao priraslica (izgledom kao veći prišt), pa vas molim da mi odgovoritešto bi to moglo biti i kome da se obratim za eventualni pregled?

Unaprijed zahvalna,
Mirna

prof. dr. Željko Bumber

Može biti i ožiljak . Najpametnije se javiti otorinolaringologu koji je operirao. Ako predloži uklanjanje, najjednostavniji je postupak laserom.