Otorinolaringologija

Rak grla

Danijel

Poštovanje,
Moje pitanje je da li je moguće da imam rak grla?
Ovako, imam 19 godina i bio sam kod liječnika u 12. mjesecu radi povećanog limfnog čvora s lijeve strane vrata i on me je poslao na niz pretraga da bi utvrdio da sam imao, ako sam imao, jako slab oblik mononukleoze i rekao mi je da bi mi se taj čvor polako trebao smanjivati u sljedećih nekoliko mjeseci! Budući se čvor nije ni malo smanjio, a ni povećao nisam išao kod liječnika, ali u zadnjih 2 tjedna osjećam bol kod gutanja i imam osjećaj kao da mi nešto smeta s te lijeve strane u grlu!
Hvala!

prof. dr. Željko Bumber

Ma da!!! NI više ni manje nego rak grla. Odi ti lijepo kod najbližeg otorinolaringologa pa neka te on pregleda i objasni da nemaš rak grla.

Svakako pregled ORL.