Otorinolaringologija

reziduum

marija

Kao dijete izvadila sam sva tri krajnika. Izrastao je reziduum i otkriven sa 35 godina. Izaziva mi smetnje te planiram reoperaciju . Molim za informaciju o samoj operaciji, odnosno koliko dana treba ostati u bolnici.

prof. dr. Željko Bumber

Najbolje reziduum ukloniti laserom. Nakon op možete odmah kući.
Ako se radi klasično treba 2-3 dana.

marija

To je nova vijest za dobro jutro. Živim u Rijeci. Gdje se operacija laserom može izvesti?