Otorinolaringologija

sinusi

ivana

Poštovani,
nakon slikanja sinusa nalaz paran. sinsa je bio u redu, nakon kratkog(!?) pregleda kod specijalista orl koji je preporučio bris ždrijela (ne znam zašto ne i nosa) i ast pretragu u krvi i koje su bile u redu liječnica mi je preporučila terapiju antibioticima od par dana "za svaki slučaj" (koja,naravno,nije pomogla) jer su moji simptomi već dugotrajni i slijedeći:ignojni scjedak straga u grlo-gušći.iscjedak kroz nos-vodenasta tekućina,bolovi u predjelu čela te sve češći bolovi u području obraza oko nosa koji kao da "trgaju" što me počelo zabrinjavati!Molim Vas da mi kažete koje bi pretrage još trebala napraviti i kako da više pristupim ovom problemu jer se počinjem osjećati kao "umišljeni bolesnik".
Unaprijed zahvalna
Ivana

prof. dr. Željko Bumber

Već sam odgovorio na pitanje no izgleda da je odgovor pojeo virus.
Bilo bi najpametnije učiniti CT sinusa i potom ORL kontrola.