Otorinolaringologija

tympanoplastica

emil

poštovani
Ja sam učinio tri operacije uha,zbog kronicne upale srednjeg uha.
U sve tri operacije se ucinila tympanoplastica, te nakon tih operacija stanje se nista nije
promjenilo.
I dalje mi zuji u uhu i curi povremeno.
Molim vase mišljenje
HVALA

Mr. sc. Rozita Gulić, dr. med.

Poštovani, ukoliko nakon tri timpanoplastike imate povremenu sekreciju iz uha, najvjerojatnije imate opet perforaciju bubnjića koja je odgovorna i za oslabljen sluh i šum. Imate dvije opcije, zatražiti mišljenje iskusnog otorirurga zbog eventualne reoperacije ili prihvatiti postojeće stanje i održavati ga uporabom slušnog pomagala i strogo kontroliranim ulaskom tekućine u zvukovod.

emil

poštovana doktorice Rozita
a gdje da nadem iskusnog otokirurga
ja sam upravo zato i promjenio otokirurga
jednog u puli a drugi je bio u rijeci
kome da se obratim

Mr. sc. Rozita Gulić, dr. med.

Poštovani,javite mi se na službeni mail poliklinike kako bi Vam mogla poslati tražene informacije.