Otorinolaringologija

Upale uha

danijela

Moje dijete staro 22 mjeseca ima učestale upale uha, odnosno u posljednjih 9 mjeseci 8 upala uha. Liječena raznim antibioticima (Klavocin, Zinnat...). Mišljenje otorinolaringologa da je premala za adenotomiju, te da treba strpljenja. Na njegov savjet povučena iz jaslica, ali opet ista priča. Tražim vaše mišljenje.

prof. dr. Željko Bumber

Za adenotomiju nema dobne granice (operirati).Akoi su veće tonzile mogu se reducirati laserom.