Otorinolaringologija

zujanje u usima

mirko

imam 26 god. imao sam psihickih problema pre godinu dana bila je to anksioznost strah od infakta itd.izbegavao sam da pijem lekove koje su mi davali *zaxsan*i dan danas osecam zujanje u usima i po nekad cudnu vrtoglavicu.molio bi za vase misljenje.mnogo mi je bolje kako je bilo ali to je ostalo.i da li bi trebao da odem kod lekara

prof. dr. Željko Bumber

Zujanje koje navodite vjerojatno nema ishodište u uhu. Javite se ,ipak, najprije otorinolaringologu kako bi se snimio sluh.