Otorinolaringologija

Upale uha

Tanja

Poštovani dr. Bumber!!!
Prije 2.god. pomogli ste nam savjetom u vezi sa starijim sinom i njegovim problemom treće mandule!!!
Nažalost,ista stvar se ponavlja i sa mlađim sinom(3 god.)!!
Unazad zadnjih godinu dana učestale su upale uha,trošenje antibiotika,loši nalazi timpanograma....identična stvar!!
Iako ga redovno vodimo na ORL preglede jedine terapije su kapanje nosa,antibiotik i kapi za ušina bazi peroxida...
Čudi me da nitko do sada nije posumnjao na problem treće mandule i da nitko od ORL liječnika nije napravio pregled iste.
Dolaze hladniji dani i ove jeseni već je imao dvije upale uha,a bojim se da nisu zadnje.
Zanima me kako ponovo doći k vama na pregled jer sam gotoo uvjerena da je problem u toj trećoj manduli odnosno sve to smo već prošli sa starijim sinom koji je nakon vaše preporuke operirao treću mandulu i od tada nije imao niti jednu jedinu upalu uha!!
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!!!Tanja

prof. dr. Željko Bumber

Javite se sestri Miri na 4552-333 /263 zbog dogovora .

Tanja

Puno Vam hvala!!!Tanja