Otorinolaringologija

Upit u svezi raka grla

Ivo

Pozdrav!

Ja sam Ivo iz Splita, imam 18 godina i zabrinut sam da imam rak grla.
Naime cigarete pušim zadnje dvije godine u umjerenim kolicinama a ni alkohol mi nije stran.
Sve je pocelo prije tjedan dana kad sam mogao opipati jako izražene, pretpostavljam limfne čvorove na lijevoj strani vrata.
Nak par dana sam osjetio kao da mi se slina nakupila u grlu pa sam pogledao u zrcalo te sam vidio nesto poput gnojne bijele "kesice" takoder na lijevoj strani vrata, nakon dva dana ta "kesica" je takoder bila tu te sam se zabrinuo te nasao na internetu vašu web stranicu te vas pitam za savjet. Dali bih trebao otici u doktora na pregled ili smatrate da je to lažna uzbuna..

Nadam se brzom odgovoru!
Hvala unaprijed!

Sa poštovanjem Ivo

prof. dr. Željko Bumber

Naravno, odmah otorinolaringologu!!