Otorinolaringologija

začepljenost nosa

monkas

poštovani.prije 3 tjedna sam imala operaciju nosa.koregirala sam devijaciju nosa i oblik nosa. no međutim nos mi je od opercije konstantno začepljen a kad se i odčepi onda je to samo jedna nosnica. ispirem nos sa AQUMARISOM i mažem sa garamicinom.dali mi možete preporučiti nešto drugo jel ne vidim neku korist od toga.i nos mi je stalno suh pa dali postoji nešto da se ovlaži sluznica? unaprijed hvala.

Domagoj Parazajder, dr. med.

Terapija koju uzimate trebala bi biti dovoljna; savjetujem vam kontrolni pregled da bi se utvrdilo o čemu je riječ (sinehije - priraslice u nosu, infekt, produljena otečenost sluznice kao reakcija na operaciju...). Lijepi pozdrav!