Otorinolaringologija

zujanje!

sanela

prije dvije godine sam osjetila u noci jako zujanje u desnom uhu,
kao na npr.dum,dum
da li je to neko ostecenje?
ujedno imam zujanja
u novinama sam citala,da je to tinitus
sta je to i kako se lijeci
hvala unaprijed

jasminka

zanima me liječenje

sanela

Lijecenja nije bilo,isla sam otorinolaringologu,ali nista
nakraju su mi rekli da pijem apaurin,jer misle da je to nervno
a to nikakve veze nema

mr.sc.dr.D.Markov

Sam otorinolaringološki pregled nije dovoljan.da bi se otkrili uzroci zujanja. Potrebna je audiološka obrada, rtg temporalnih kostiju,pregled neurologa, interniste , ortopeda, vaskularnog kirurga i neurokirurga