Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Pelene

Sunce36

Dobro vecer...imam jedno pitanje u vezi svog trogodisnjaka,prestao je piskiti u pelene bas kada je napunio 3god(04.05.2021)i sve je bilo super isao je na nonu piskiti, i samo odjednom vise nezeli ni na wc ni na nonu,kada mu skinemo pelenu nece da ide piskiti nego govori stavi pelenu i onda piski...moze nekakav savjet?? LP

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Prema svemu je riječ o emocionalnoj igri s vama. Prestanite obraćati pozornost, ignorirajte ovakvu komunikaciju koliko možete. bez obzira da li ćete mu vratiti pelenu ili će ostati bez nje. Osobno bih ga ostavio bez pelene i na svaki zahtjev bi odgovorio "nemamo više pelena"...