Kontracepcija

Tableta za dan posle!

sanela12

Postovani,
imam 23 godine, ne pijem nikakve hormonske tablete,ali sam u roku od pola godine popila 2 puta escapelle tabletu,jer sam imala rizican odnos,pa me zanima ,da li one mogu da stvore nepolodnost i neke posledice?i nakon toga,imam redovne cikluse i sve normalno...da li imam razloga za brigu?jer sam citala da mogu da stvore sterilitet/

Natalija Beljo, dr. med.

Mirno spavajte.

TomanicT

Postovani,poslednju menstruaciju sam imala 29.10. Nezasticeni odnos sam imala 8.11. bez zavrsetka u rodnicu.pilulu escapell sam popila nakon 15-18 sati. Pet dana nakon toga sam imala bolove i grceve i dobila sam menstruaciju koja je trajala 3 dana i bila je srednjeg inteziteta.grudi su mi narasle tog dana i dan danas su naduvene a treba da dobijem tek 26,27.11 ciklusi su mi redovni 28-30 dana. Brine me to sto su mi grudi takve a inace nemam te simptome u pms-u.da li je moguce da su mi grudi takve zbog hormona ili sam trudna. Molim vas pomozite mi jako sam uplasena! Unapred zahvalna!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste trudna, a menstruaciju ćete dobiti uskoro.

TomanicT

Hvala Vam doktore na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.