Kontracepcija

nepovezano krvarenje?

sabro12345

Poštovani,
rodila sam 26.01. ove godine zdravu djevojčicu, imam 21.godinu. Dojila sam ju prvih mjesec dana, nakon nekog vremena dobila mjesečnicu. sve je bilo dobro do unazad 2 mjeseca. Imam redovnu menstruaciju koja traje 5 dana (ciklus 25-26 dana) i nakon toga neko vrijeme ništa, pa na svaki drugi dan nepovezano krvarenje, ne obilno. i tako do sljedeće menstruacije. Malo krvarim pa stane, pa opet. I kada dođe mjesečnica 5 dana bez prestanka. Što bi to moglo biti? Inače, nemam nikakvih bolova, ne koristim nikakve tablete, isključujem moguću trudnoću jer sam imala menstruaciju 01.-06.11. u međuvremenu napravljen test na trudnoću (negativan). Nakon toga malo-malo krvarenje, smeđi iscjedak... Već mi je dojadilo jer stalno nosim higijenske uloške 30 dana u mjesecu!
unaprijed hvala na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Na osnovu iznesenog ne mogu točno znati o čemu se radi. Možda disfunkcijsko krvarenje. No svakako se javite na pregled i UZV.