Kontracepcija

Trudnoca?

ingridalexandar

Postovani, pijem yasmin (redovno, do sad nisam preskovcila ni jednu tabletu, pijem ih prilicno u isto vrijeme), danas je nedjelja, zadnju tabletu sam popila u utorak, ali nisam jos dobila menstruaciju... Eh sad, moguca trudnoca?!
hvala!!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći.

ingridalexandar

Doktore sta da cinim ako ne dobijem ciklus do srijede? U srijedu bi trebala pocet sa novim blisterom

Dejan Šakoronja, dr. med.

Počnite s novim blisterom, svejedno.

ramon

imam jedno pitanje..
trudna sam 12+5, i zadnjih tjedan dana me boli glava, ali samo navečer..
dosta jaki su bolovi, i napominjem, samo navečer, preko dana je sve super, ali navečer katastrofa..
o čemu bi mogla biti riječ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pitanje je za neurologa.