Kontracepcija

yaz pilule ...

Momi33

Dragi doktore molim Vas savjet..redovito pijem yaz pilule već četiri godine..svaki mjesec mi je menzis bio redovit do prije dva mjeseca..upravo u vrijeme kad sam intenzivno počela vježbati i skinula dosta kila..redovito imam spolne odnose sa prekinutim snosajem..upravo zbog toga sta redovito pijem tablete ne razumijem izostanak menstruacije..i u ova dva mjeseca kad trebam dobiti imam bolne grudi par dana prije na dan kad bi trebala dobiti bol lagano prestane..tako je i inače dok mi menzis dodjeljuje..hvala lijepa..lo..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Riječ je o jako slabim pilulama, i česti su izostanci menstruaciej uz iste.
Ako se dalje nastavi sugeriram prelazak na druge pilule.

Momi33

Možete mi pojasniti ovo "slabe"?hvala na odgovoru..LP..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ultraniskodozažne s malom koncentracijom etinilestradiola oko 20 mikrograma.

Momi33

Dragi doktore!Pisala sam Vam već u u vezi izostanka menstruacije.Ukratko.pijem yaz redovito 4 god.i dva mjeseca mi je izostala menstruacija.Ovaj mjesec dan poslije nego sta sam trebala dobiti pojavio se smedji iscjedak ali kako oskudno.Jel to mogu računati kao
da je stigla ili ne?hvala Vam lijepa..sve najbolje Vsm želim..LP

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako neki put izgleda menstruacija.