Što mi je?

Dora333

Prekjucer sam imala prvi seksualni odnos (17 god.) i boljelo me bas i danas me boli dole vagina kao da imam modrice po tom podrucju i cijeli dan mi je neki cudni osjecaj dok se piskim. Nemogu razaznati da li me pece ili boli ali dok piskim ne mogu se do kraja popiskiti. Kao da me nesto presjece u donjem dijelu trbuha i ne mogu vise. Menstruaciju bih trebala dobiti krajem mjeseca. I dok se piskin u mokraci imam malo krvi. :/

Dejan Šakoronja, dr. med.

Peče vas od iritacije i od plitkih laceracija rodnice i himena.
Od tud i krv u mokraći.

Dora333

Da li je potreban odlazak lijecniku ili ce to proci nakon nekog vremena?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Proći će za koji dan.

Dora333

Hvala Vam! happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

manuela16

Poštovani, završila mi je menstruacija i odkako sam imala odnos zašticen sa dečkom od tog dana ( prošlo je vec neka 4 dana od odnosa) mene dolje užasno svrbi..ima kao neki iscijedak ali slabi..dali mi mozete reci o cemu se radi? sto bi to moglo biti? isto me i trbuh dolje boli i kao da mi reže jajnike ali ovo me užasno svrbi...dali je to neka prehlada ili?? hvala unaprijed happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Radi se o gljivičnoj infekciji. Kupite Canesten kremu u apoteci i mažite vanjsko spolovilo 2-3x dnevno.

manuela16

Hvala vam..dali mi mozete reci zasto su bolovi u doljnjem djelu i zasto mi je muka? :/

Dejan Šakoronja, dr. med.

To odavde ne mogu znati. Upale, ciste, upale u mokraćnom sustavu, problemi s crijevima.
Savjetujem da se javite na pregled deugi tjedan.

jagodaaa

Dobar Dan, imam jedan problem prije par dana sam dobila upalu dolje i pila sam uvin čaj i jedna žena mi je preporučila da se može staviti bijeli luk ti.zareze se cehna bijelog luka i stavi dolje. To sam radila 2 noći i sav bijeli iscjedak mi je izišao i bilo je bolje samo mi je ostao svrbež. Ispirala sam kamilicom i svrbež se smanjio. Sinoć sam imala odnos s momkom i počela sam krvariti ne puno ali bilo je krvi na gaćicama. Jutros sam osjetila prstima unutra na lijevoj strani kao neku okruglu lopticu ti.izbocinu pa me zanima da li treba da brinem. Izvinjavam se ako sam bila opsirna, unaprijed Vam hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, vjerovatno ste napipali vrat maternice. Mislim da bi dobro koristiti npr. Canesten kremu izvana i vaginalete kroz tri večeri u rodnicu.

manuela16

hvala vam happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

jagodaaa

Hvala Vam na savjetu i brzom odgovoru.srdacan pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

manuela16

postovani, menstruaciju bih trebala dobit oko 11.6...ovih dana imam cudan iscijedak..u toku dana nekada je gust nekada rijedak ali ima ga u malim grudicama..i jajnici me bole, ovakav iscijedak mi nikada nije bio,dali mozete reci sto je to? cudno mi je sve i zabrinuta sam :/

Dejan Šakoronja, dr. med.

Manuela, savjetujem ginekološki pregled. Ovako nećemo na zelenu granu. I to obavite čim prije.

sumeja

Dobar dan, javljam se prvi put. Imam 22 godine i odnose sa jednim partnerom, pijem i anti bebi pilule. Imam iscedak koji je bez mirisa i bez svraba, beo. U poslednje vreme nakon odnosa mi se javlja peckanje dok uriniram i to traje vrlo kratko. Peckanje je u predelu izmedju medjice i vaginalnog otvora. Danas mi se desilo da mi posle odnosa ( gde je partner u ejakulirao u mene ) natekle su mi usne i malo me je deo oko medjice peckao. Za nekih desetak minuta je sve proslo. Takodje uriniram pre i posle odnosa, ali uvek imam osecaj da cu se upiskiti. Ne znam u cemu bi mogao biti problem. Pijem i caj od brusnice kako bi izbacila eventualno postojece bakterije iz urinarnog trakta ukoliko ih uopste ima. Trenutno nisam u mogucnosti posetiti lekara pa molim za vas savet. Unapred Hvala !