Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Alergija

anna

Unazad 7 mj. imam alergiju,popracenu urtikarijom.Testovi su pokazali alergiju na konzervanse i aditive.Od kad sam pocella paziti na prehranu i povremeno uzimati lijek(Aerius)stanje se vidno popravilo,ali imam povremeno bolove u trbuhu.Citala sam da da to zna biti povezano s alergijama.Jel mi mozete dati vise informacija?

dr. Dinko Kaliterna

Nisam upoznat s navedenim lijekom, probajte pitati kolegu Kostovića. Navedeni lijek ne mora biti povezan s tegobama nego se radi o koincidenciji. Probajte navedeni lijek prestati piti te ako bolovi izostanu onda smo našli uzrok. Inače alergije znaju biti praćene s bolovima u trbuhu.