Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

bijele tvorbe na kozi penisa

mario29

Poštovani doktori

Interesira mi Vaše mišljenje o bijelkastim okrugastim tvorbama koje su mi se pojavile većinom u okolici frenuluma, a ima ih i po samome glaviću, veličine su 1-2 mm, na dodir su tvrđe, i mrvicu zabole, a glavić više nije gladak.....crvenila niti iscjetka nema.....vodim uredan seksualni život sa istom partnericom i svakodnevnu higijenu (u 80% slučajeva koristimo kondome)
prvo sam pomislio da su gljivice ali nakon 10 dana mazanja Canesten kremom nikakvih promjena nema....fiziološki mrvicu osjećam bolnost frenuluma ali više me smeta estetski...mogu dodati i fotografiju ako je to moguće

Molim za savjet i zahvaljujem unaprijed

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Mislim da se ne radi o nečemu što bi Vas trebalo zabrinjavati. Ipak, za točnu dijagnozu obratite se liječniku. Samoinicijativno liječenje (što ste i Vi pokušali) najlošija je opcija.

mario29

Zahvaljujem na odgovoru, malo sam čitao i ranije odgovore na sličnu temu i jedna od doktorica je spomenula papilom žljezdi koje produciraju smegmu?
evo i fotografija ako Vam bude lakše,

http://imageshack.us/photo/my-images/225/fotografija0453.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/813/fotografija0457.jpg/

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Fotografije su mutne. U svakom slučaju obratite se liječniku.