Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Bolest kože

meli_

Već duže vrijeme pojavljuju mi se crvene točkice na srednjem dijelu tabana, te se oko njih ljušti koža. Na nekim mjestima prestala je pojava točkica, koža se ljušti u većim komadićima. Međutim točkice i kružno ljuštenje se proširuje i prema gornjem dijelu stopala. Upotrebljavala sam Beloderm kremu, Belogent kremu, Belosalic mast. Nešto na preporuku liječnice, nešto na preporuku farmaceuta.
Hvala

Dinko Kaliterna, dr. med.

Prestanite maziti s bilo čim kroz 7 dana i uradite mikološku obradu da se isključe gljive pa se dalje odredi eventualne pretrage uz terapiju.