Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Bradavice na vratu

Mister

Poštovani,
već duže vrijeme na vratu imam nekolicinu sitnih izraslina kojih se želim riješiti. Mislim da su to bradavice. Nisam još nijednom išao liječniku po savjet, pa sam se evo obratio prvo Vama.
Što mi možete savjetovati? Jel postoji način kojim se to može ukloniti?
Dok sam se malo tako raspitivao okolo, čuo sam za metode spaljivanja i slično, ali da je opasno zbog blizine lica...
Hvala unaprijed!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nije riječ o bradavicama, nego o tzv. mekim fibromima. Promjene se mogu brzo i učinkovito odstraniti elektrokoagulacijom. Usluga se plaća (nije na teret HZZO-a ako živite u Hrvatskoj).