Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

celulit..

m.

poštovani!
imam 25 godina, visoka sam 169, imam 64 kg. u posljednjih par mjeseci sam smrsavila 5 kg, i namjeravam još toliko. medjutim, imam puno celulita-na nogama, pa cak i po trbuhu. ima li kakva pouzdana i djelotvorna metoda njegovog uklanjanja? ukoliko postoji, znate li mozda kolika je cijena, i vremenski period potreban za provođenje?puno vam hvala!

dr. Dinko Kaliterna

Celulit se može ukloniti samo tretmanima jer dijeta i sport ne pomažu. To je bolest te ga doktori mogu tretirati. Trenutno najbolji tretman je lasersko uklanjanje celulita koje jako jača cirkulaciju, zateže kožu, podiže stražnjicu uz uklanjanje nepravilnosti kože. Obujam nogu se smanjuje. Treba oko 12 do 15 tretmana a cijena 1 tretmana je 250 kn. Tretman je ugodan i nimalo bolan. Nema modrica i može se raditi i kod proširenih vena.

m.

hvala na odgovoru!
znam da nije baš neko mjesto za "reklamiranje", ali znate li možda gdje se u rijeci provodi tretman? ne bih željela pasti u krive ruke..
još jednom hvala!

dr. Dinko Kaliterna

Ne znam adresu ali znam da postoji mjesto u Rijeci s tim tretmanima. To je nedavno otvoreni salon ali se preporuča rađe da tretman radi dermatolog ili educirano osoblje samo pod njegovim nadzorom jer celulit je bolest koju treba liječiti i pogotovo da ne padnete u krive ruke.