Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

crvene tockice

Doroteich

Postovani.
Pisem Vam problem koji je zatekao mog decka. Bili smo u termama i drugi dan nakon kupanja decko je dobio crvene sitne tockice po ledima i prsima koje ga povremeno znaju svrbiti. Tjedan dana nakon toga prosirilo se jos vise po ledima i prsima. Te ih ima mnogo vise nego na pocetku. Znate li u cemu je problem i sto bi trebao poduzeti? Hvala na odgovoru.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Na temelju ovoga se ne može reći o čemu je riječ i odlazak liječniku je jedina ispravna odluka.