Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Herpes na usnici

rafaello

Postovani, imam 18 godina i dva-tri puta godisnje mi se pojavi herpes na usnici. Jutros pri budjenju ga nisam imala no.par sati nakon sam osjetila kao da mi je malo nabubrio taj dio i da ce mi izbiti upravo herpes. Nakon toga sam oralno zadovoljila decka i primijetila da mi je zaista dosao herpes no jos se nije stvorila ranica vec je samo nabubren jedan dio unutar kojeg se izbliza vidi.jos par sitnih ispupcenja na kojima bi trebale poslije izbiti ranice. Jesam li mozda mogla prenijeti decku nesto na spolovilo prilikom oralnog seksa?

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Mogli ste, iako se spolnim odnosom najčešće prenosi drugi tip herpes virusa.