Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Basocell superficiale multicentricum

zburic

Poštovani dr.Kostović,

Diagnosticiran mi je biopsiom Basocell superficiale multicentricum na čelu desne strane kao i manji basaljom na drugoj strani čela.
Preporuka lječnika u Splitu je operativno uklanjanje večeg oštečenja na desnoj strani a manji dio tretiranjem Efudix kremom.
Čitajući Vašu doktorsku dizertaciju o fotodermatologiji koja me veoma zainteresirala,krenuo sam za dobivanje drugog mišljenja i eventualnog ljećenja bazaljoma fototerapijom.
Stoga Vas lijepo molim za mišljenje o mogučnosti lječenja ovom metodom kod Vas u Zagrebu.

Najljepša hvala za Odgovor

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Prije eventualne odluke o liječenju fotodinamičkom terapijom bio bi potreban dermatološki pregled kod dermatologa s iskustvom u primjeni ove metode. Ovu terapiju možete provesti i u KBC Split.