Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

vlasiste

anaaaa098

Poštovani, unazad nekoliko mjeseci mi je kosa jako pocela opadati i valsiste mi je puno peruti. Da bi stvar bila gora, nokti su mi poceli zutjeti i 'opadati' i ljustriti se. I to sve popracuje bol u prsnom košu, ne znam je li to sve povezano. Ali ne znam vise sta da radim...Unaprijed hvala!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Problemi s kosom i noktima vjerojatno nemaju veze s boli u prsnom košu. Za opadanje kose i noktiju, javite se dermatologu koji će pokušati pronaći uzrok i ustanoviti o čemu je riječ. O tome ovisi prognoza i terapija.

tkunic1

Poštovani,
imam problema s kosom u zadnje vrijeme, pa bih Vas samo kratko zamolila da mi preporučite neki provjereni preparat - ili više njih (dodatak prehrani i sl.), za jačanje i brži rast kose. Da budem iskrena, malo sam skeptična prema preporukama u ljekarnama, a svaki proizvođač što je razumljivo hvali svoj proizvod. Trenutno koristim Skin, Nails and Hair Formula od Solgara, ali ne mogu reći da sam prezadovoljna.
Hvala unaprijed, lp.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Pokušajte s Priorin šamponom i kapsulama.

tkunic1

Hvala Vam, sutra cu ih potraziti.