Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

svrab potkoljenice

jesen

Dobro vece ,mog muza vec danima svrbi potkoljenica duz cjevanice ,medutim muz koristi tablete za secer ,masnocu i tlak ,prije dve godine je operirao vene jer smo mislili da je mozda o uzrok ali izgleda nije bio ,,muz mi ima 53 godine ,zanima me komese treba uraditi i sto uciniti ,zivimo u inozemstvu ,,dali moze svrab biti od secera i jos sam zaboravila napisat da mi muz ima psorijazu ,sta bi mogao biti uzok

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Uzrok može biti dijabetes, ali su mogući i drugi uzroci (suhoća kože itd). Točno nije moguće reći preko računala.