Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

crvenilo i svrabez na penisu

VDV

Postovani

Imam jedna problem. Naime na vrhu kozice penisa sam dobio jedno crvenilo vec neko vrijeme koje ponekad pecka a i primetio sam neke sitne bele tackice i koza mi izgleda pod prstom malo hrapavija u odnosu na ostalu kozu penisa. Molio bih vas za savjet sta da radim dali se radi o nekoj iritaciji sobzirom da imam 19 godina i da nisam imao seksualni odnos . Unapred Hvala

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Da, moglo bi se raditi o iritaciji. Bijele točkice su vjerojatno normalne žlijezde koje se nalaze u tom području.