Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

crvenilo lica

Amela

Molim Vas da mi odgovorite zasto mi se u zadnje vrijeme lice naglo zacrveni bez obzira jesam li bila ili ne u hladnom prostoru. To mi jako smeta jer ne znam zasto se javlja i osjecam jaku toploto u predijeli obraza gdje se to samo manifestira. To je osjecaj isto kada Vas neko mnogo iznervira pa se zacrvenite. Moze li to biti posljedica neke boleti koze. Hvala

dr. Dinko Kaliterna

Radi se o sklonosti da pocrvenite te se može to pretvoriti u bolest rosaceju i pogledajte članak o tome u arhivi.