Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Što poduzeti kada...?

Marcia 21

Poštovani, molim vas za pomoć!
Da li mi možete preporučiti nešto što bi mi ubrzalo i pospješilo rast kose? ( da mi bude gušća i čvršća ). Inače mi kosa ne otpada jako puno ( manje od 100 vlasi na dan- što sam čitala da je normalno ), ali mi je tanka i slaba. Pila sam već vitamine za kosu, kožu i nokte, no to mi nije baš pomoglo. Primjetila sam da su mi se unazad pola godine počeli listati nokti, pa da li bi mi mogli ikako pomoći? Što poduzeti?
Unaprijed hvala!

dr. Dinko Kaliterna

Prvo treba obaviti pregled a onda propisati terapiju te do tada možete koristiti od Jericha Dr Kremer i šampon za potucanje rasta kosa. Nokte njegujte do pregleda s nekom masnijom kremom za ruke.