Dermatovenerologija

anonymous

Ante Perica, dr. med.

Poliklinika Fizioderma
Zagreb, Gustava Krkleca 38

Pregled

Mate

Zanima me kakav je pregled potreban da se obavi pa da dermatolog propiše propecia tablete, da li samo pregled vlasišta ili neki dodatni pregled?
Kad sam bio kod dermatologa rekao mi je da imam androgenu alopeciu (samo mi je pregledao vlasište bez ikakvih pomagala), ali mi nije propisao propeciu.

dr. Dinko Kaliterna

Potrebno je napraviti opći pregled te postaviti niz pitanja o zdravstvenom stanju nakon ćega se daju potrebne upute.